Öztiryakiler İK Mdr Yrd. – Turgay D.

Dijital Bordro ve İK Belge İmza Yönetimi size hangi faydaları sağlıyor? 

“Ciddi bir kâğıt tasarrufu (ortalama yıllık 20 bin adet). Toner ve yazıcı kiralama maliyetinin sıfırlanması. Yaklaşık 1 adam gün fayda sağlaması (basım ve dağıtımdan). Hız, erişebilirlik, bütünlük ve gizlilik sağlaması. Personel güncel telefon bilgilerinin sürekli İK ya bildirilmesi (daha önceden bildirmezlerdi veya umursamazlardı. Şimdi bordro veya bildirim gitmeyeceği için hemen gelip güncelliyorlar).  Ve şu an aklıma gelmeyen doğrudan veya dolaylı birçok fayda”

Sistemin kullanımını ve çalışanların sisteme yaklaşımını değerlendirebilir misiniz?

“Önceleri direnç gösteren ”akıllı telefon kullanmıyorum” veya ”telefonunun modeli uygun değil” diye basılı evrakı tercih edenler oluyordu. Ama sistemin sunduğu hizmetin kalitesini ve konforunu fark ettiklerinde bu problem ortadan kalktı.”

Evrakların, Gelişmiş E-İmza teknolojisi ve doğrulanabilen imza damgası ile imzalanması sizin için ne kadar önemli? 

“Bu konu uyuşmazlıkların tespitinde çok önemli. Kişinin tüm bildirimleri almak üzere kullanacağı telefon numarasını muvafakat etmesi ve bildirimlerin o telefon numarasına iletilmesi bir ispat oluşturmaktadır. Onaylamaması ve itiraz da etmemesi kabul ettiği ve bir problem görmediği anlamına gelebilmekteyken (tabi yoruma açık bir durumda söz konusu) itiraz etmesi ise sorunun çözülmesi için iletişim kanalının açılmasına imkân sunmaktadır.”

Dijital Bordro ve İK Belge İmza Yönetimini meslektaşlarınıza tavsiye eder miydiniz? 

“Kesinlikle tavsiye ediyorum ve birçok meslektaşımı da bizzat arayıp tavsiye ettim. Bildirim, yıllık izin ve bordro gibi süreçlerinde hız, güvenlik, zaman tasarrufu sağlayabiliyorlar.”

ProgNovia

ProgNovia

Dijital dönüşüm danışmanlık hizmetleri ve yenilikçi çözümler
Dijital İK, Yasal Geçerli Dijital Bordro ve Belge İmza Yönetimi, ERP & Teknolojik Çözümler

Tel: +90 212 289 68 20
Mobil: +90 507 441 59 41
E-Posta: [email protected]

Linkedin Profilimiz

Diğer Müşteri Yorumlarımız

Markanızın dijital dönüşümünü beraber sağlayalım!

Sizi dinlemek istiyoruz!

İşinizi kolaylaştıracak yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun!

Sitemizde sizler için düzenli olarak blog yazıları yazıyoruz. Abone olarak işinizi geliştirecek blog yazılarından mail ile haberdar olabilirsiniz.