Prognovia Logo

Yasal Geçerli Dijtal Bordro ve Belge İmza Yönetimi

Yasal Geçerli Dijital İK

Yasal Geçerli Dijtal Bordro ve Belge İmza Yönetimi

Yasal Geçerli Dijtal Bordro ve Belge İmza Yönetimi Çözümü

ProgNovia Yasal Geçerli Dijital Bordro ve Belge İmza Çözümü, belgelerin dijital ortamda yönetilmesini, hukuken geçerli imzaların alınmasını ve Gelişmiş E-İmza teknolojisiyle imzalanan tüm imzalı belgelerin firmanızın kendi sunucularında güvenli bir şekilde arşivlenmesini sağlar.

Dijital platformumuz, çalışanlarınızın puantaj, hesap pusulası ve diğer ik belgelerini kolayca yönetmenizi sağlar. İmzalar, Gelişmiş E-İmza yöntemiyle hukuken geçerli olarak cep telefonu, bilgisayar veya tablet üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde atılabilir. İmzalı belgeleri firmanızın sunucularında arşivleyebilirsiniz, böylece riskleri azaltır ve kaynakları verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Yasal geçerli dijital insan kaynakları çözümümüz, raporlama ve izleme özellikleriyle işletmenizin yönetim süreçlerini destekler. Personel belgelerini ve özlük dosyalarını izleyebilir, yönetebilir ve imzalı belgeleri TÜBİTAK Zaman Damgalı haliyle firmanızın sunucularında arşivleyebilirsiniz. Çalışanlar kendi Self-Servis İK portalından belgelere erişebilir, paylaşabilir ve çıktı alabilir.

İmza doğrulama özelliği, belgeler üzerindeki imza damgalarını gerçek zamanlı olarak doğrulamanızı sağlar.

ProgNovia Yasal Geçerli Dijital İK Çözümü sayesinde İnsan Kaynakları Süreçlerinizi kağıtsız ortama taşıyabilirsiniz. 

bordro imza yazılımı

Neler başarabilirsiniz?

 • Çalışanların onay ve itiraz imza işlemleri, Gelişmiş E-İmza yöntemiyle gerçekleştirilmektedir, bu da Maliye Bakanlığı ve bankalar tarafından da kullanılan yasal geçerliliği olan ve güvenilir bir yöntemdir.
 • ProgNovia Yasal Geçerli Dijital İK Çözümü, ‘Gelişmiş E-İmza’ ve ‘Doğrulanabilen İmza Damgası’ kullanan TEK Yazılımdır. İmza damgaların doğrulanması için kullanabileceğiniz yazılımlar: ADOBE PDF Reader, Foxit PDF Reader.
 • Tüm yasal olarak geçerli imzalanmış belgeler, firma ve kişi bazında müşterinin sunucularında saklanır ve tek bir platform üzerinden yönetilebilir.
 • ProgNovia Yasal Geçerli Dijital Bordro ve Belge İmza Yönetimi, yöneticiler ve personel için kolay kullanılabilir ekranlar sunar.
 • PDF dosyalarını (bordro, belge vb.) sisteme yükleyerek dakikalar içinde binlerce personelinize aynı anda gönderebilirsiniz.
 • Self-Service İK Portalı sayesinde çalışanlar, kendilerine ait belgelere her zaman erişebilir, belgeleri indirebilir ve paylaşabilir.
 • Çalışanlar, akıllı cep telefonları, tablet veya bilgisayarlarını kullanarak tüm işlemlerini yönetebilir, formları doldurabilir ve imzalayabilir (izin, talep, özlük evrakları vb.).
 • Yasal Geçerli Dijital İK sistemi, çalışanlar için dijital bir dosya oluşturur. Bu dijital dosya içinde çalışanın tüm özlük evrakları, izin formları, bordrolar ve diğer dijital ortamda imzalanan belgeler yönetilebilir ve dijital olarak arşivlenebilir.
 • Çözümün API’leri, tüm ERP/İK programlarıyla entegre çalışabilir.
 • ProgNovia Yasal Geçerli İmza Çözümü, firmanızın sunucularına kurulur (On-Premise). Tüm yasal nitelikli imzalı belgeler, firmanızın sunucularında saklanır.
 • Çözümün Özlük Dosya Modülü, işe giriş belgelerini dijital ortamda ve TÜBİTAK Zaman Damgalı olarak teslim almanızı, evrakları yönetmenizi ve dijital olarak arşivlemenizi sağlar.
E-Bordro Prognovia Damga

Yasal Geçerli Gelişmiş E-İmza Çözümü İşletmelere Sağladığı Faydalar.

Yasal Geçerli Gelişmiş E-İmza Dijital Bordro ve Belge İmza Çözümü bordroların dijital ortamda tebliğ edilmesini ve dijital ortamda çalışanlar tarafından hukuken delil niteliğinde imzalanmasını sağlayan çözümdür:

Daha hızlı ve kolay belge imza işlemleri:

Yasal Geçerli Gelişmiş E-İmza Çözümü ile tüm belgeler hızlı ve kolay imzalanıyor ve sunucularda arşivleniyor. Bu, işletmelerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlar.

Hukuken delil niteliğinde belge imza işlemleri:

Yasal Geçerli Gelişmiş E-İmza Çözümü ile tüm belgeler hukuken delil niteliğinde imzalanıyor. Bu, işletmelerin yasal sorumluluklarını yerine getirmesini sağlıyor.

Daha iyi veri analizi:

Yasal Geçerli Gelişmiş E-İmza Çözümü, işletmelerin bordro verilerini daha iyi analiz etmesine yardımcı olur. Bu, işletmelerin iş performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olur.

Tuna Çağla

Formu doldurun, en kısa zamanda toplantı planlamak için size ulaşacağız

Yasal Geçerli Dijtal Bordro ve Belge İmza Yönetimi Çözümünün İşinizi nasıl geliştireceğini konuşalım

ProgNovia’nın Yasal Geçerli Dijtal Bordro ve Belge İmza Yönetimi çözümü işinize destek olmak ve süreçlerinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Çözümümüzü işinize nasıl entegre edebileceğimizi kısa bir toplantıda görüşmeye ne dersiniz?