Prognovia Logo

Yasal Geçerli Dijital İK ve E-Bordro Uygulaması

ProgNovia Yasal Geçerli Dijital İK İle Kağıtsız İK Departmanı

ProgNovia Yasal Geçerli Dijital İK Çözümleri ve E-Bordro Uygulaması, işletmenizin İK süreçlerinde kullanılan tüm belgelerin yasal geçerliliği olacak şekilde yönetmenizi sağlar. Çalışan verilerini ve imzalı belgeleri güvenli bir şekilde saklar, gizlilik politikalarını korur ve veri ihlali riskini azaltır.

Dijital platformumuz, bordro evraklarından iş sözleşmelerine, izin formlarından özlük evraklarına kadar tüm insan kaynakları süreçlerinde kullanılan belgeleri dijitalleştirir, zaman damgalı mühürler ve hukuken delil niteliğinde imzalanmasını sağlar. Bu sayede riskleri azaltır, zamanı ve kaynakları verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Yasal geçerli dijital insan kaynakları çözümümüz, raporlama ve izleme özellikleriyle işletmenizin yönetim süreçlerini destekler. Personelin tüm belgelerini ve özlük dosyalarını izleyebilir, yönetebilir ve imzalı belgeleri firmanızın sunucularında arşivleyebilirsiniz. Çalışanlar, kendi Self-Servis İK portalından tüm belgelerine ulaşabilir, paylaşabilir ve çıktısını alabilir.

Yazılımına gerek duymadan, belgelerin üzerindeki imza damgalarını gerçek zamanlı olarak doğrulayabilirsiniz. Bunun için sadece bir PDF Reader yazılımına ihtiyacınız var. Örnek yazılımlar: ADOBE PDF Reader, Foxit PDF Reader.

Siz de tüm İK belgelerinizi dijital ortama taşıyın, hukuken delil niteliğinde imzalatın ve imzalı belgeleri kendi sunucularınızda güvenli bir şekilde saklayın.

Yasal Geçerli Dijital İK Yönetim Modülleri

Yasal Geçerli Dijital Bordro İmza Yönetimi

Bordrolarınızı dijital ortamda ve hukuken delil niteliğinde kolayca imzalatın!

Dijital İzin Ve İK Formları

İzin ve Tüm İK Formlarınızı dijital ortamda ve hukuken delil niteliğinde imzalanmış olarak yönetin!

Dijital Personel Özlük Dosya Yönetimi

Hem mevcut özlük evrakları hem yeni adayların Özlük evraklarını dijital ortamda ve Zaman Damgalı yönetin!

dijital ik

Yasal Geçerli Dijital İK ve E-Bordro Uygulamalarının İşletmelere Sağladığı Faydalar

Yasal Geçerli Dijital İK ve E-Bordro Uygulamaları, işletmelerin insan kaynakları süreçlerini otomatikleştirerek birçok fayda sağlar. Bu sayede işletmeler, zamandan ve paradan tasarruf ederek daha verimli bir çalışma ortamı oluşturabilirler. Ayrıca, bu uygulamalar sayesinde çalışanların ve yöneticilerin bordro ve diğer insan kaynakları bilgilerine 7/24 erişim imkanı sunarak iş birliğini ve iletişimi kolaylaştırır. Yasal uyumluluk riskini minimize ederek ve hataları azaltarak işletmeleri yasal yaptırımlara karşı da korur.

Özetle: Yasal Geçerli Dijital İK ve E-Bordro Uygulamaları, işletmelere verimlilik, maliyet tasarrufu, güvenlik, ulaşılabilirlik, çevre dostu çalışma ortamı ve ek faydalar sağlayarak genel başarılarını ve rekabet gücünü artırır.

Tuna Çağla

Manuel olarak yapılan IK ve bordro işlemleri zaman alıcı olabilir. Dijital uygulamalar sayesinde bu süreçler otomasyonlaştırılır, böylece insan kaynakları ekipleri daha verimli çalışabilir ve daha stratejik görevlere odaklanabilir.

Dijital uygulamalar sayesinde manuel veri girişi ve hesaplamaların hata riski azalır. Bu da yanlış bordro hesaplamalarını ve işgücü verilerinin yanlış girilmesini engelleyerek işletmenin doğruluğunu artırır.

Dijital IK uygulamaları, işgücü verilerini merkezi bir platformda toplamanızı ve yönetmenizi sağlar. Bu veriler sayesinde işe alım, performans değerlendirmesi, eğitim ihtiyaçları ve diğer stratejik kararlar daha etkili bir şekilde yönetilebilir.

Dijital uygulamaların sunduğu raporlama ve analiz özellikleri sayesinde işletme sahipleri ve yöneticileri, işgücü verilerini daha derinlemesine inceleyebilir, trendleri anlayabilir ve kararlarını bu verilere dayalı olarak alabilirler.

Manuel süreçlerde kağıt kullanımı, depolama maliyetleri ve insan gücü gereksinimi gibi faktörler maliyetleri artırabilir. Dijital uygulamalar sayesinde bu maliyetler azalır ve işletmenin maliyet etkinliği artar.

Dijital uygulamaların kağıt kullanımını azaltması, işletmelerin çevresel etkilerini azaltmasına yardımcı olur.

Dijital IK uygulamaları, çalışanların kişisel bilgilerine erişimini kolaylaştırabilir. E-bordro uygulamaları ise çalışanların maaş bordrolarına daha hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlayarak memnuniyetlerini artırabilir.

Yasal gerekliliklere uyum sağlamak işletmeler için kritik öneme sahiptir. Dijital IK ve e-bordro uygulamaları, yasal değişikliklere hızlı bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olabilir.

Özellikle günümüzde uzaktan çalışmanın yaygınlaştığı bir dönemde, dijital uygulamalar işgücü yönetimini uzaktan daha etkin bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır.

Güvenli dijital platformlar, hassas insan kaynakları ve mali verilerin korunmasını sağlayabilir, yetkisiz erişimi engelleyebilir.

Formu doldurun, en kısa zamanda toplantı planlamak için size ulaşacağız

Yasal Geçerli Dijital İK ve E-Bordro Uygulaması Çözümünün İşinizi nasıl geliştireceğini konuşalım

ProgNovia’nın Yasal Geçerli Dijital İK ve E-Bordro Uygulaması çözümü işinize destek olmak ve süreçlerinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Çözümümüzü işinize nasıl entegre edebileceğimizi kısa bir toplantıda görüşmeye ne dersiniz?