Prognovia Logo

Eğitimler ve İK danışmanlık Hizmetleri

ProgNovia Eğitimleri ve
İK Danışmanlık Hizmetleri

Biz, iş ortaklarımızın organizasyonel gelişim ve danışmanlık süreçlerini sadece kendi büyümemizin bir parçası olarak görmüyor, aynı zamanda her bir süreci kuruma özgü analizlerle inceleyip özel olarak tasarlıyoruz.

Müşterilerimizle birlikte çalışarak deneyim odaklı ve sürdürülebilir çözümler üretme anlayışımızla, iş ortaklarımızın sürdürülebilir bir gelişim ve dönüşüm yolculuğunda bütünsel yaklaşımlarla hizmet sunan bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Çalışan Deneyimi ve Yönetimi, Liderlik ve Kişisel Gelişim, Organizasyon, Yönetim ve Kültür, ve İK Dijitalleşme ve Veri Analitiği konularında uzmanlaşmış danışmanlık, eğitim ve gelişim faaliyetlerimizle buradayız, size destek olmaya hazırız.

eğitimlerimiz:

Duygusal Zeka İle İletişim ve Hitabet

Yönetimden Liderliğe

Zor Müzakerelerde Başarılı olmanın İpuçları

Çatışma Labirenti-İş yerinde uyum

Eğitim

Eğitimlerin, İşletmelere Sağladığı Faydalar

Prognovia eğitimleri, işletmelere, verimlilik ve performans artışı sağlarken, aynı zamanda çalışan bağlılığını ve memnuniyetini artırır. Eğitim programları sayesinde çalışanlar, yetkinliklerini geliştirir ve iş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilir hale gelirler, bu da işletmenin rekabet gücünü artırır.

Tuna Çağla

Formu doldurun, en kısa zamanda toplantı planlamak için size ulaşacağız