İşe Alım Evrak Yönetimi

Yasal Geçerli Dijital İK

İşe Alım Evrak Yönetimi

İşe Alım Evrak Yönetimi Çözümü

İşe alım süreçleriniz, şirketinizin büyümesi ve gelişmesi için kritik öneme sahiptir. Bu süreçte işe alım evrak yönetimini etkili ve hızlı bir şekilde yönetebilmek, İK birimleri ve adaylar için büyük önem taşır.

ProgNovia olarak, Personel alım süreçlerinde, adaylara imzalatılması gereken belgeleri dijital ortamda hızlı ve kolay bir şekilde iletebileceğiniz, imzalatıp toplayabileceğiniz yenilikçi bir çözüm sunuyoruz.

İşe Alım Evrak Yönetimi, özellikle yoğun işe alım süreçleri yaşanan sektörlerde işlemlerinizi hızlandırarak, İK birimine kolaylık sağlıyor.

işe alım evrak yönetimi

Neler başarabilirsiniz?

Hızlı ve Kolay Belgelendirme Süreci: 

İşe alım süreçlerinizde adaylara imzalatılması gereken belgeleri dijital ortamda hızlı bir şekilde iletebilirsiniz. Yenilikçi çözümümüz sayesinde, imzalanacak belgeleri tüm adaylarınıza aynı anda ve isme özel olarak tek bir adımda gönderebilirsiniz. Bu, sürecinizi daha hızlı ve organize bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Gelişmiş E-İmza ve Belgelendirme: 

Adaylar, İşe Alım Evrak Yönetimi sayesinde iş sözleşmesini ve tüm İK belgelerini cep telefonlarıyla yasal geçerliliği olacak şekilde imzalayabilir ve özlük evraklarını yükleyebilir. Doldurması gereken formları rahatlıkla doldurup imzalayabiliyor.

Bu, adaylarınız için kullanıcı dostu bir deneyim sunarken, aynı zamanda sürecin dijital, güvenli ve yasal geçerliliği olacak şekilde yürütülmesini sağlar.

Güvenli ve Yasal Geçerlilik: 

İşe Alım Evrak Yönetimi Çözümünün kullandığı Gelişmiş E-İmza ile imzalanmış ve TÜBİTAK ZD ile mühürlenmiş belgeler ve özlük evrakları, firmanızın güvenli sunucularında arşivlenir.

Bu sayede, hassas verilerin güvenliği sağlanırken, yasal gerekliliklere uygun bir şekilde belgeleriniz muhafaza edilir.

App İndirmesiz Kullanım: 

İşe Alım Evrak Yönetimi, kullanıcıların herhangi bir uygulama indirmelerine gerek kalmadan web tabanlı olarak kullanabileceği bir platform sunar.

Bu, adaylarınızın ve işverenlerin hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

On-Premise ve Güvenli Çözüm: 

İşe Alım Evrak Yönetimi, on-premise bir yapıda çalışır ve firmanızın kendi sunucularında işler.

Bu, veri güvenliğinizi artırır ve firmanızın kontrolü altında bir çözüm sunar.

Tuna Çağla

Formu doldurun, en kısa zamanda toplantı planlamak için size ulaşacağız

İşe Alım Evrak Yönetimi Çözümünün İşinizi nasıl geliştireceğini konuşalım

ProgNovia’nın İşe Alım Evrak Yönetimi çözümü işinize destek olmak ve süreçlerinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Çözümümüzü işinize nasıl entegre edebileceğimizi kısa bir toplantıda görüşmeye ne dersiniz?