Dijital Özlük Dosya Yönetimi

İş Süreç (BPM), Doküman ve Arşiv Yönetimi

Dijital Özlük Dosya Yönetimi

Dijital Özlük Dosya Yönetimi

ProgNovia Dijital Özlük Dosya Yönetimi, Personel Özlük Belgelerin dijital ortamda yönetilmesini, TÜBİTAK Zaman Damgası ile mühürlenerek dijital olarak toplanması ve firmanızın kendi sunucularında güvenli bir şekilde arşivlenmesini sağlar.

Çözümümüz, raporlama ve izleme özellikleriyle işletmenizin yönetim süreçlerini destekler. Personel belgelerini ve özlük dosyalarını izleyebilir, yönetebilir ve imzalı belgeleri TÜBİTAK Zaman Damgalı haliyle firmanızın sunucularında arşivleyebilirsiniz. Çalışanlar kendi Self-Servis İK portalından belgelere erişebilir, paylaşabilir ve çıktı alabilir.

İmza doğrulama özelliği, belgeler üzerindeki imza damgalarını gerçek zamanlı olarak doğrulamanızı sağlar.

ProgNovia Yasal Geçerli Dijital İK Çözümü sayesinde İnsan Kaynakları Süreçlerinizi kağıtsız ortama taşıyabilirsiniz. 

Dijital_Dosya_Yönetimi

Neler başarabilirsiniz?

  • ProgNovia Dijital Özlük Yönetim Çözümü, işe giriş belgelerini dijital ortamda ve TÜBİTAK Zaman Damgalı olarak teslim almanızı, evrakları yönetmenizi ve dijital olarak arşivlemenizi sağlar.
  • Fiziksel arşivde bulunan Personel Özlük Evraklarını tarayıp ProgNovia Dijital Özlük Dosya Yönetimine kolay ve hızlı yükleyebilir ve Özlük Modülü üzerinden yönetebilirsiniz. 
  • ProgNovia Yasal Geçerli Dijital İK Çözümü, ‘Gelişmiş E-İmza’ ve ‘Doğrulanabilen İmza Damgası’ kullanan TEK Yazılımdır. 
  • Self-Service İK Portalı sayesinde çalışanlar, kendilerine ait belgelere her zaman erişebilir, belgeleri indirebilir ve paylaşabilir.
  • Çalışanlar, akıllı cep telefonları, tablet veya bilgisayarlarını kullanarak tüm işlemlerini yönetebilir, formları doldurabilir ve imzalayabilir (izin, talep, özlük evrakları vb.).
  • Yasal Geçerli Dijital İK Sistemi, çalışanlar için dijital bir dosya oluşturur. Bu dijital dosya içinde çalışanın tüm özlük evrakları, izin formları, bordrolar ve diğer dijital ortamda imzalanan belgeler yönetilebilir ve dijital olarak arşivlenebilir.
  • Çözümün API’leri, tüm ERP/İK programlarıyla entegre çalışabilir.
  • ProgNovia Yasal Geçerli Bordro ve Belge İmza Çözümü, firmanızın sunucularına kurulur (On-Premise). Tüm yasal nitelikli imzalı belgeler, firmanızın sunucularında saklanır.
 

Formu doldurun, en kısa zamanda toplantı planlamak için size ulaşacağız

Dijital Özlük Dosya Yönetimi Çözümünün İşinizi nasıl geliştireceğini konuşalım

ProgNovia’nın Dijital Özlük Dosya Yönetimi çözümü işinize destek olmak ve süreçlerinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Çözümümüzü işinize nasıl entegre edebileceğimizi kısa bir toplantıda görüşmeye ne dersiniz?